10 / 10
از 6 کاربر
...

آمپلی فایر لاین A2011 با گین 20dB

مقایسه محصولات

محصولی انتخاب نشده است

آمپلی فایر آنتن مرکزی زانوگه مدل A2011 دارای 1 ورودی برای باند UHF یا VHF و یا ترکیب هر دو باند با گین 20dB و حداکثر خروجی واقعی 106dBuv میباشد . سری A آمپلی فایر آنتن مرکزی زانوگه بر اساس تکنولوژی ایکوزی اسپانیا طراحی و تولید شده است و دارای قدرت تقویت کنندگی بالا همراه با نویز بسیار پایین میباشد . در مناطقی که سطح سیگنال به اندازه مطلوبی است مانند داخل محدوده شهرها از این مدل آمپلی فایر برای ساختمانهایی تا 25 واحد میتوان استفاده کرد .

مشخصات بارز آمپلی فایر آنتن مرکزی زانوگه :

  • طراحی بر اساس تکنولوژی ایکوزی اسپانیا
  • دارای تنظیم کننده گین ورودی برای هر یک از باندها بصورت جداگانه در تمام مدلها
  • دارای قدرت خروجی 106 دی بی میکرو ولت (واقعی)
  • گارانتی دو ساله

برای خرید این محصول میتوانید با دفتر فروش شرکت زانوگه یا یکی از نمایندگیهای فروش محصولات شرکت زانوگه تماس بگیرید .

 بازدیدکنندگان گرامی ، سایت تخصصی آنتن مرکزی توسط شرکت زانوگه برای آشنایی شما دوستان با تجهیزات آنتن مرکزی آنالوگ از قبیل آنتن ، آمپلی فایر آنتن مرکزی ، اسپلیتر ، تپاف و تجهیزات مرتبط با تجهیزات آنتن مرکزی و همچنین آموزش نصب آنتن مرکزی راه اندازی شده است و شما میتوانید با مراجعه به بخشهای مختلف این سایت از مطالب گوناگون آن استفاده نمایید . در کنار ارائه این مطالب شما با مرکز فروش آنتن مرکزی و تجهیزات مرتبط با آن در ارتباط خواهید بود . بسیار خوشحال خواهیم شد تا نظرات خود را در مورد مطالب ارائه شده در این سایت به ما منتقل کنید . با سپاس فراوان

تهیه و تنظیم :


حمید نصرالهی : خرید محصولات
2 0
با سلام لطفا امکان خرید اینترنتی را فراهم کنید متشکرم. گرگان
مدیریت : پاسخ
1 0
سلام - شما برای خرید میتوانید با بخش فروش تماس بگیرید تا کالای مورد نظر شما با مشاوره همکاران ما و اطمینان از اینکه محصول خریداری شما برای کاربرد مورد نظر شما مناسب میباشد از طریق تیپاکس ارسال شود.
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :